Dit zijn de 10 meest verdienende sporters van afgelopen decennium 

Geen enkele vrouw?

Om de eerste vrouw terug te vinden in de lijst, moet je tot ongeveer plaats 40 gaan, aldus Forbes magazine. Daar vind je Serena Williams terug met een bedrag van een dikke 215 miljoen dollar dat afgelopen tien jaar op haar bankrekening is bijgeschreven. Maar wie zijn nu de 10 sporters die in de ’10’s een stevig spaarcentje hebben opgebouwd?

10. Lewis Hamilton (400 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

9. KEVIN DURANT (425 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kevin Durant (@easymoneysniper) op

8. MANNY PACQUIAO (435 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Manny Pacquiao (@mannypacquiao) op

7. PHIL MICKELSON (480 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Phil Mickelson (@philmickelson) op

6. TIGER WOODS (615 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Tiger Woods (@tigerwoods) op

5. ROGER FEDERER (640 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Roger Federer (@rogerfederer) op

4. LEBRON JAMES (680 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door LeBron James (@kingjames) op

3. LIONEL MESSI (750 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Leo Messi (@leomessi) op

2. CRISTIANO RONALDO (800 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Cristiano Ronaldo (@cristiano) op

1. FLOYD MAYWEATHER (915 miljoen dollar)


You May Also Like

Kevin De Bruyne en andere Rode Duivels reiken EOTS-awards uit

Corona strooide roet in het eten voor de echte awards-show Iets wat jaarlijks in ...

Na Monaco scheurt Charles Leclerc met Ferrari door Maranello

Deze keer wel met zijn ‘bedrijfswagen’… Wat een barkruk of een bureaustoel is voor ...

Jetskiën? Neem je dan een zwem- of reddingsvest?

Op zoek naar de ultieme vrijheid… Terwijl we midden in de winter zitten en ...

Hosting door Fraai