Dit zijn de 10 meest verdienende sporters van afgelopen decennium 

Geen enkele vrouw?

Om de eerste vrouw terug te vinden in de lijst, moet je tot ongeveer plaats 40 gaan, aldus Forbes magazine. Daar vind je Serena Williams terug met een bedrag van een dikke 215 miljoen dollar dat afgelopen tien jaar op haar bankrekening is bijgeschreven. Maar wie zijn nu de 10 sporters die in de ’10’s een stevig spaarcentje hebben opgebouwd?

10. Lewis Hamilton (400 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

9. KEVIN DURANT (425 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kevin Durant (@easymoneysniper) op

8. MANNY PACQUIAO (435 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Manny Pacquiao (@mannypacquiao) op

7. PHIL MICKELSON (480 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Phil Mickelson (@philmickelson) op

6. TIGER WOODS (615 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Tiger Woods (@tigerwoods) op

5. ROGER FEDERER (640 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Roger Federer (@rogerfederer) op

4. LEBRON JAMES (680 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door LeBron James (@kingjames) op

3. LIONEL MESSI (750 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Leo Messi (@leomessi) op

2. CRISTIANO RONALDO (800 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Cristiano Ronaldo (@cristiano) op

1. FLOYD MAYWEATHER (915 miljoen dollar)


You May Also Like

Schoon volk gespot tijdens EOTS Beach Soccer Tournament in FamouZ Knokke

Eerste EOTS Beach Soccer Tournament meteen schot in de roos! En of er gescoord ...

Epic React 2…Nike’s eerste release 2019 is een feit!

Run Forest Run… Iets wat goed is niet vervangen maar nog beter maken of ...

Voormalig Nr 10 van Oranje gaat voor pikante shoot

Vrouwen en voetbal… Meer hebben wij als kerel niet nodig om een weekend geslaagd ...

Hosting door Fraai