Dit zijn de 10 meest verdienende sporters van afgelopen decennium 

Geen enkele vrouw?

Om de eerste vrouw terug te vinden in de lijst, moet je tot ongeveer plaats 40 gaan, aldus Forbes magazine. Daar vind je Serena Williams terug met een bedrag van een dikke 215 miljoen dollar dat afgelopen tien jaar op haar bankrekening is bijgeschreven. Maar wie zijn nu de 10 sporters die in de ’10’s een stevig spaarcentje hebben opgebouwd?

10. Lewis Hamilton (400 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

9. KEVIN DURANT (425 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kevin Durant (@easymoneysniper) op

8. MANNY PACQUIAO (435 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Manny Pacquiao (@mannypacquiao) op

7. PHIL MICKELSON (480 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Phil Mickelson (@philmickelson) op

6. TIGER WOODS (615 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Tiger Woods (@tigerwoods) op

5. ROGER FEDERER (640 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Roger Federer (@rogerfederer) op

4. LEBRON JAMES (680 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door LeBron James (@kingjames) op

3. LIONEL MESSI (750 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Leo Messi (@leomessi) op

2. CRISTIANO RONALDO (800 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Cristiano Ronaldo (@cristiano) op

1. FLOYD MAYWEATHER (915 miljoen dollar)


You May Also Like

F1-piloot Lando Norris test duiveltje…dat niemand wilt

Maar wij wel!  Wie denkt dat F1-piloten enkel van vrijdag tot zondag ‘werken’ is ...

Mooiste wielerbabe ter wereld is terug vrijgezel

Daar willen we wel een demarrage voor plaatsen… Vraag aan elke man wie vervolgens ...

Knap toptalent atletiek wordt dé sensatie op Olympische Spelen in Tokyo

En niet alleen door haar snelle beentjes… Of zeg maar stel heerlijk mooie benen. ...

Hosting door Fraai