Dit zijn de 10 meest verdienende sporters van afgelopen decennium 

Geen enkele vrouw?

Om de eerste vrouw terug te vinden in de lijst, moet je tot ongeveer plaats 40 gaan, aldus Forbes magazine. Daar vind je Serena Williams terug met een bedrag van een dikke 215 miljoen dollar dat afgelopen tien jaar op haar bankrekening is bijgeschreven. Maar wie zijn nu de 10 sporters die in de ’10’s een stevig spaarcentje hebben opgebouwd?

10. Lewis Hamilton (400 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op

9. KEVIN DURANT (425 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kevin Durant (@easymoneysniper) op

8. MANNY PACQUIAO (435 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Manny Pacquiao (@mannypacquiao) op

7. PHIL MICKELSON (480 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Phil Mickelson (@philmickelson) op

6. TIGER WOODS (615 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Tiger Woods (@tigerwoods) op

5. ROGER FEDERER (640 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Roger Federer (@rogerfederer) op

4. LEBRON JAMES (680 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door LeBron James (@kingjames) op

3. LIONEL MESSI (750 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Leo Messi (@leomessi) op

2. CRISTIANO RONALDO (800 miljoen dollar)

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Cristiano Ronaldo (@cristiano) op

1. FLOYD MAYWEATHER (915 miljoen dollar)


You May Also Like

Whatmatters Real Estate: Dit is het nieuwe stulpje van Lebron James ($23.000.000)

Een nieuw team…een nieuwe woonst Logisch…want alle dagen het woon-werkverkeer tussen Cleveland en L.A. ...

Documentaire over Maradona laat zien waarom hij een God is

Vergeet Messi en Ronaldo…alleen Maradona is de echte baas op de groene mat Pluisje, ...

Vurigste supporters uit het land komen uit derde provinciale

Neem het vurig ook maar letterlijk… In de race naar de beste supporters van ...

Hosting door Fraai