Vlaamse feestdag, Vlaamse meiden…

Laat de Vlaamse Leeuw nu maar brullen…

Neen, we hebben het hier niet over onze politieke voorkeur, wij zijn zoals het hoort, politiek neutraal. Maar het is vandaag feest! Niet alleen omdat de jonge deerne achter de hoofdredacteur vandaag 26 kaarsjes mag uitblazen, maar ook omdat het vandaag 11 juli is. Op deze dag wordt sinds 1973 herinnerd aan de slag in 11 juli 1302, waarbij milities van de Vlaamse steden en gemeenten een leger van Franse ridders te paard versloegen, aan de Groeningekouter bij Kortrijk. Wij vieren deze dag met random gewoon mooie Vlaamse meiden!

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jens Aerts (@jens_aerts) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Leylah Alliet (@leylahalliet) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Shanna Mols (@shannamols) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door SILKE (@silkesteenput) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Aline (@alineelsermans) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jori Knaeps (@joriiknaeps) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Quirine Van Camp (@quirinevc) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Stephanie Geldhof (@stephaniegeldhof) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door O L I V I A T A L A R O N E K (@oliviatalaronek) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Emily Rabaut (@emilyrabaut) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Model | Stefani (@inafetsstreahcssob) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Loore Van Opstal – Diëtiste (@loorevanopstal) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Laura 🎀 (@laura.annesophie) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door S T E P H A N I E B E X (@stephanie.bex) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Maxime Vergauwen (@maxiime89) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door N A T A L I E ~ 🌿 (@natalieverhelstx) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Laura Palmans (@laurapalmans) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door ZOË : PROFESSIONAL MODEL (@zoe.coekaerts) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Lαυrα Gooѕѕeɴs (@goossenslaura) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Annelies Törös (@anneliestoros) op

tcoc

You May Also Like

Waarom we allemaal Leonardo DiCaprio willen zijn?

Tja…zijn vriendinnetjes al eens bekeken? Ze hebben wel allemaal iets gemeen. Terwijl de fortuinlijke Oscar-winnaar ...

Licht uit, spot aan op Cindy Koopmans!

Denk even aan je kindertijd…wie droomde er als kleine meid niet van om in ...

Dit zijn ze…de Victoria's Secret Angels 2017!

Op een dag als vandaag, waar een nieuwe engel het levenslicht zag, Billie, 51 ...

Hosting door Fraai