Dit zijn de heetste mokkels op het eerste weekend van Coachella

Doemme, weer die persaccreditatie gemist dit jaar…

We moeten ons beter organiseren. Voor het tweede jaar op rij missen we op een haar na onze toegang tot het heetste festival ter wereld, Het Coachella Valley Music and Arts Festival. Dit is een zesdaags muziekfestival dat wordt gehouden in Indio in Californië, met onder andere optredens van niemand minder dan Ariana Grande.

Het festival loopt al sinds 1999 . Sinds de elfde editie (2012) vind het festival gedurende twee opeenvolgende weekenden plaats op de inmiddels vaste data, namelijk het tweede en derde weekend van april. Met jaarlijks meer dan 200.000 bezoekers behoort het tot de grotere festivals ter wereld.

Wij zullen het dit jaar moeten doen in Boom…

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Cheridan Taylor (@cheridan.taylor) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Romee Strijd (@romeestrijd) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Jasmine Tookes (@jastookes) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Katie Williams (@k_duub) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door alisha_oza (@alisha_oza) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Sara Sampaio (@sarasampaio.world) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Emily Ratajkowski (@emrata) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kelly Gale (@kellybellyboom) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kelly Gale (@kellybellyboom) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Chanel West Coast (@chanelwestcoast) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Sabina Gadecki (@sabina) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door KRISTINA SCHULMAN (@kristinaschulman) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Kara Del Toro (@karajewelll) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Arianny Celeste UFC® (@ariannyceleste) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Amanda Stanton (@amanda_stantonn) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Alexis Ren (@alexisren) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door @NikkiOH (@nikkioh.co) op

 

Dit bericht bekijken op Instagram

 

Een bericht gedeeld door Chiara Ferragni (@chiaraferragni) op

Cover: Instagram Romee Strijd

tcoc

You May Also Like

Omdat we allemaal naakt geboren zijn!

Losjes in de broek, losjes in de bloes, iedereen doet maar. De tijd dat ...

Sabine van Diemen, niet enkel een illusie!

‘There is now business like show business”, ons moet je het niet meer vertellen ...

Bloedmooie Emily Ratajkowski geeft Tinder-tips! (Video)

Zo scoor je een topmodel… Kerst…niet altijd de meest gezellige periode voor singles. Alleen ...

Hosting door Fraai